Hovorí sa, že čas sú peniaze.
Ale pravdou je skôr opak – peniaze sú čas.

A my vo WageNow sa snažíme, aby si mohol každý zamestnanec užiť svoj čas čo najviac.

Pozadie Pozadie

Naším poslaním je
zjednodušiť výplatu

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam z bankovníctva a finančného sektoru vieme, že finančná pohoda nie je vždy otázkou výšky platu. Ale tiež finančnej gramotnosti a možnosti robiť správne rozhodnutia. Preto sme sa rozhodli na Slovensku založiť spoločnosť, ktorá dá ľuďom vzdelanie, ale aj potrebné nástroje na zlepšenie ich finančnej situácie.

S WageNow dávame zamestnávateľom možnosť zlepšiť finančné zdravie ich zamestnancov bez toho, aby museli zvyšovať svoje personálne náklady. Prístup k odpracovanej mzde (earned wage access) ľuďom dovoľuje vymaniť sa zo začarovaného finančného kruhu, a žiť spokojnejší a produktívnejší pracovný, ale aj osobný život.

Okrem toho sa snažíme ľudí viesť tiež k finančnej gramotnosti a vzdelávať ich v oblasti financií, aby dokázali robiť lepšie rozhodnutia v budúcnosti.

Pozadie

Kto sme

Peter Čapkovič

Vďaka svojmu tenisovému talentu dostal možnosť študovať na jednej z najlepších  škôl na svete – Princetone. Túto príležitosť využil naplno, a titul v oblasti ekonomiky a financií premenil na dlhoročnú úspešnú kariéru v JP Morgan Chase, kde zožal úspechy aj pri obchodovaní na svetových burzách aj v oblasti asset managementu. Po trinástich rokoch v Londýne a New Yorku sa vrátil na Slovensko, aby priniesol revolúciu vo vyplácaní miezd – WageNow.

Daniel Harcek

Jeho technické nadanie ho previedlo vedúcimi pozíciami vo firmách ako Azet, Avast či Ringier. Okrem toho sa podieľal aj na vedení viacerých zahraničných startupov (AdLodge, VisualDNA). Svoje skúsenosti tiež rád odovzdáva začínajúcim podnikateľom a organizuje Startup Weekend ŽIlina. Vo WageNow má na starosti technológiu a inžinierov.

Pozadie

Ako WageNow funguje?

Zaujali sme vás?

Napíšte nám a dohodnite si ukážku aplikácie

Ako vyzerá aplikácia?

Pozadie
Pozadie
Pozadie
Pozadie
Pozadie
Pozadie
Pozadie
Pozadie