Výplata kedykoľvek
aj vo vašej firme

Vítame účastníkov HRComm. Ak chcete vyhrať zaujímavé ceny, zapojte sa do nášho Wagenow kvízu tlačidlom nižšie

Pozadie Pozadie

Výhody pre zamestnancov

1

Výplata kedykoľvek

Každý týždeň alebo aj každý deň? S WageNow si môžete peniaze za odpracované hodiny vybrať kedykoľvek v priebehu mesiaca.

2

Bez poplatkov

Žiadne úroky či skryté poplatky. S WageNow si vyberáte len mzdu, ktorú ste si už zarobili.

3

Vyhnite sa nepríjemným situáciám

Blíži sa termín splátky? Ušetrite si starosti a zbytočné úroky – vy sa rozhodnete, kedy bude váš výplatný deň.

Výhody pre zamestnávateľov

1

Významný benefit pre zamestnancov

Až 4 z 5 zamestnancov radi aktívne prejdú do firmy, ktorá poskytuje flexibilné vyplácanie mzdy. Necháte si utiecť šikovných ľudí?

2

Nekomplikuje účtovníctvo

Vďaka WageNow môžete poskytovať flexibilné výplaty bez zbytočnej byrokracie a záťaže pre účtovné oddelenie.

3

Za jeden poplatok a bez starostí

Napojíme WageNow priamo na váš dochádzkový systém, dáme vám prístup k prehľadom a zamestnancom jednoduchú aplikáciu na manažovanie výplaty.

Pozadie
Pozadie
Pozadie

Ako funguje WageNow?

WageNow dáva zamestnancom prístup k odpracovanej mzde v reálnom čase. Môžu sa tak sami rozhodnúť, kedy chcú byť vyplatení – a to bez toho, aby komplikovali firemné účtovníctvo alebo pridávali prácu mzdovému oddeleniu.

Prečo je okamžitý prístup
ku svojím peniazom dôležitý?

78 %
ľudí si lepšie spravuje rozpočet. Väčšina ľudí s flexibilnou mzdou si lepšie plánuje výdavky a šetrí peniaze.
68 %
ľudí môže pokojnejšie spávať. Finančné problémy sú zdrojom stresu a majú zlý vplyv na zdravie. Flexibilná mzda môže veľkú časť stresu (napríklad zo splátok) zredukovať alebo odstrániť.
46 %
ľudí si ušetrí viac. Vďaka flexibilnej mzde sú pripravení na nečakané výdavky alebo si môžu začať tvoriť dôležitú rezervu.

Kto stojí za WageNow?

Peter Čapkovič

Vďaka svojmu tenisovému talentu dostal možnosť študovať na jednej z najlepších škôl na svete – Princetone. Túto príležitosť využil naplno, a titul v oblasti ekonomiky a financií premenil na dlhoročnú úspešnú kariéru v JP Morgan Chase, kde zožal úspechy aj pri obchodovaní na svetových burzách aj v oblasti asset managementu. Po trinástich rokoch v Londýne a New Yorku sa vrátil na Slovensko, aby priniesol revolúciu vo vyplácaní miezd – WageNow.

Daniel Harcek

Jeho technické nadanie ho previedlo vedúcimi pozíciami vo firmách ako Azet, Avast či Ringier. Okrem toho sa podieľal aj na vedení viacerých zahraničných startupov (AdLodge, VisualDNA). Svoje skúsenosti tiež rád odovzdáva začínajúcim podnikateľom a organizuje Startup Weekend ŽIlina. Vo WageNow má na starosti technológiu a inžinierov.

Pozadie
WageNow

Vaše najčastejšie otázky

  • Pre zamestnancov je táto služba úplne zdarma, ako benefit od zamestnávateľa.

    Zamestnávateľ platí jeden výhodný fixný poplatok, ktorý sa odvíja od počtu zamestnancov vo firme.

  • Vďaka napojeniu na dochádzkový a účtovný systém je väčšina úkonov plne automatizovaná. Zostávajúce administratívne kroky vám zaberú len okolo 30 minút každý mesiac.

  • To je len na vás. Po každom odpracovanom dni uvidíte na svojom účte aktuálne zarobené peniaze – a ak ich potrebujete, už na druhý deň môžu byť na vašom účte.

V našej firme dochádzalo každý mesiac k situáciam, keď zamestnanci potrebovali preddavky na neočakávané výdaje. S WageNow je to momentálne oveľa jednoduchšie, či už z nášho administratívneho hľadiska a šetrenia času, ako aj pre zamestnancov, ktorí to vnímajú, ako veľký benefit. V aplikácií vidia, ako im v priebehu mesiaca pribúdajú ich zarobené peniaze a vedia si ich kedykoľvek previesť na svoj osobný účet.

EDO-KIN
EDO-KINGenerálna manažérka

Keď mám väčšie množstvo peňazí, vždy sa mi rozutekajú. Niečo pre deti, niečo pre seba ... veď to poznáte. Preto som si s WageNow začala vyberať výplatu týždenne - aby som mala len na to čo skutočne potrebujem. Ľahšie sa mi hovorí nie na zbytočné výdavky a hospodárim oveľa lepšie.

Michaela Straková
Michaela StrakováSkladníčka

Na náš nový byt sme dali takmer aj posledný cent. Keď nám 3 týždne po nasťahovaní prasklo vodovodné potrubie, boli sme so ženou radi, že namiesto krátkodobej pôžičky sme si mohli vybrať odpracované peniaze cez WageNow.

Michal Stavný
Michal StavnýÚčtovník

Ako vyzerá aplikácia?

Pozadie
Pozadie
Pozadie
Pozadie
Pozadie
Pozadie

Zaujali sme vás?

Napíšte nám a dohodnite si ukážku aplikácie

Súhlasím so spracovaním osobných údajov osobných údajov na účely kontaktovania

Ozveme sa vám
Ďakujeme, formulár bol odoslaný.
Formulár sa nepodarilo odoslať.
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.